ceturtdiena, 2011. gada 14. jūlijs

Ziemeļkurzeme.

Otrdienas pēcpusdienā atskan zvans: "Krāmē somu, braucam!!!" Es vēl tā kā minstinājos, bet nu sāku pamazām rīkoties...., jo draugam ar tam brīvajam dienām- kad ir, tad ir...!!
Un tā mūsu ģimenīte divas dienas paceļoja pa Kurzemi.
Jau vakarpusē esam ceļā..Nakšņošana pie darba kolēģa paziņas- zvejnieka Rojā, kas tika noorganizēta ļoti ātri..
Ar palīgspēkiem:):) tika uzslieta telts..

Iekurts ugunskurs..Uzcepts šašliks..

 Saimnieks jau steidzis mums atnest ciemakukuli- kūpinatas zivis:):)

..vēl paspējām aiziet līdz jūraiTik ļoti negribējās no rīta celties augšā, tik salds miegs bija teltī guļot..:)
Paēdām brokastis, aizgājām uz jūru (pareizāk, citēšu dēla vārdus- Jūras Rīgas līcis:)) nopeldēties, pirms braucam tālāk.

Lielākajam peldēt gribētājam drīz vien piemetās trīce:), un viņš atstiepis līdzi ķirša zaru, ēda salda ogas. Tiešām saldas!!! Ķiršus mums dāsni, veselu bļodiņu, no rīta iedāvāja blakus mājas kaimiņš!!Un te jau brauciena galamērķis Kolka. Pirtī gan nebijām:):)Bērns darbojas... mēs tāpat līdzi.. Gliemežvāku paradīze

 Viesu apbrīnas objekts:):)

Aizbraucām uz klusāku vietiņu, vēlreiz nopeldēties, bet, nu jau Baltijas jūrā ar visiem viļņiem, kas atkal iepriecināja puiku, bet arī ātri nogurdināja..:):)
Tālāk devāmies muzeju apskatē- privātais senlietu un medību trofeju muzeji..Atpakaļ ceļā izstaigājām BALTO KĀPU taku..Mērsraga bāku neapskatījām, zvanīju, bet neatbildēja, kad man atzvanīja, tad mēs jau bijām prom muzejā.. Tas uz nākamo reizi..Dodamies palēnām uz māju pusi, atpakaļ vairāk kā 200km
Puika jau saldi iemidzis..

Vēl pirms esam mājās, iebraucam klusākā vietā, pavakariņot..Un skaistais pilnmēness mājupceļā..

 Paldies, otrai pusītei par jauko ceļojumu!!!
2 komentāri: