trešdiena, 2012. gada 29. februāris

Matīsam - 9

Šodien atkal skolas gaitas, pēc vakardienas deviņu gadu sagaidīšanas un atzīmēšanas.. Un vēl pirms brauciena uz skolu tika pasēdēts uz riteņa un pasapņots..., kad tad viņš varēs braukt, un kad būs rudens.. :)) domādams ar to  pavasari..tik lielas ilgas tagad ir un būs pārņēmušas bērna prātu..
Bet laukā tik putenis un sniega kupenas.., bet neskatoties uz to vakar vakarā ap septiņiem pie Matīsa un arī omes, viņi abi divi februāra jubilāri, bija atbraukuši tādi negaidīti ciemiņi..
Paldies viņiem par to :))


Tā kā tētis bija prom darbā, tad lielās dāvanas pasniegšana, tika uzticēta krusttēvam..
Mans obligātais pienākums ir pildīt bērna vēlmes, un tās pagaidām ir pieticīgas.., kā dekoram jābūt baloniem, nedrīkst aizmirst pasniegt puķes :)) , jābūt dzirkstošam dzērienam, un attiecīgi gadiem, tik reizes jāuzmet gaisā..:))
Un vēl viens interesants lūgums -frī kartupeļi :)), tad nu abi pa brīvbrīsniņu mizojām, griezām un cepām sakarsētā eļļā, tos frī kartupeļus..!!


Krustmāte Evija uz dzimšanas dienu uzcepa gardu medus kūku. Paldies viņai par to! :))


Hip-hip-urrā!! Par deviņiem gadiņiem!!


Visu to labāko tev, dēliņ!! Bučas un mīlam Tevi!!
Gatavosimies tavai 10.gadu ballītei draugu, radu pulciņā.., kā jau Tev apsolīju!!!Sirsnīgu nedēļu!!!

6 komentāri:

 1. С Днем Рождения!

  AtbildētDzēst
 2. Sveicieni svētkos, jauka ballīte un vēlmju sarakstiņš :) Cik labi, tomēr, ja bērnam dzimpenīte ir vasarā - mums visas ballītes bijušas ārā un saņemot dāvanas, nav jāgaida nākamais gadalaiks (ja nu vienīgi slēpes nav bijušas pieprasītas - kaut gan vienā ballītē mēs pa zāli ar slēpēm ar bizojām, bija makan jautri :D, varētu būt, ka ar riteni pa sniegu ir tikpat ekskluzīvi :D)
  Lai nākamais jubīlis ir vēl feināks - nu tā uz visiem 10! :)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Inese!
   Jā, tas gan..par to vasaru.. un ballīti :))
   Bet puika tik ļoti gribēja riteni,ka pirkām tagad(dabūjām pameklēt, jo nav sezona, bet prieks atkal par veco cenu, kamēr nav jaunās uzliktas!!), un nevis dāvanu pēc tam, tā arī ir bijis, bet tas vairs nav tas.. Tagad ir tās patiesākās emocijas un prieks!
   Labi, ka ir aizņemts līdz vakaram skolā, mazāk sirds sāp par riteņa pielietojumu :))

   Dzēst
 3. Sirsnīgi sveicieni bērnam un MAMMAI arī noteikti- tie tak lielā mērā arī mūsu, mammu svētki, vai ne?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Aija! Viennozīmīgi Tev piekrītu!! :))

   Dzēst