otrdiena, 2013. gada 27. augusts

Skropstas, skropstiņas....

Mana šīs vasaras aktualitāte -pieaudzētās skropstas!!!
Kā jūnijā pieaudzēju, tā ar trīs profilakšu reizēm, vēl neesmu no skropstām atteikusies...
Tik vēl prātoju, vai ceturtai reizei būs būt? :))
Galvenais, par spoguli aizmirsti, tušas pēdas uz plakstiņiem nepaliek, kā jau tas ir vasaras karstumā!! Vienīgais, ja kāds pasaka: tev tur skropsta izkritusi! :))
Izskaties gana labi, sejā akcents ir!!:))

Bet bija un ir tā..
Kad izdomājām  -skropstām būt :)),  tajā jūnija dienā es un vēl viena meitene pieaudzējām skropstas. Pirmās sajūtas bija, kad skatījos debesīs (kaut vai griestos:)), likās ka man skropstas duras gandrīz vai uzacīs:)), un vējā jutu kā skropstas plīvo.., bet ātri pieradu.. un nebija tās uzacis sasniedzamas :))

Un te nu atkāpe..
..gana bēdīga..,jo otrai meitenei iekasa acis pa nakti, pa dienu acis sarkanas un viņa skropstas noņēma pati. Uzlika eļļu uz skropstām--(var nopirkt aptiekā rīcineļļu vai kādu taukaināku krēmu),  uzliek uz nakti un no rīta var skropstas vienkārši nolasīt, jo skropstu līme šķīst eļļainos šķīdumos.
Kur bija vaina vai meistares skropstu likšanas prasme, veca līme.. vai pašas meitenes?? Ja skropstu pieaudzēšanai tiek izmantoti kvalitatīvi materiāli (gan skropstas, gan, kas ir īpaši svarīgi, arī līme), alerģijas risks tiek novērsts līdz minimumam. Skropstu pieaudzēšanā, pirmkārt, ļoti svarīga ir materiālu kvalitāte; otrkārt, ļoti svarīgi ir tas, vai skropstas ir pareizi pieliktas. Ja materiāli un meistara darbs ir augstas kvalitātes, tad alerģisku reakciju risks ir novērsts līdz minimumam.
24h nedrīkst acis mitrumu dabūt, par acu berzēšanu vispār jāaizmirst!!! Nu, meitene it kā abus aizliegtos variantus pielietojusi, un vēl pabijusi pie jūras, kā reizi, tajā dienā liels vējš pūtis. Varbūt acis sapūta?
Tā nesapratām.., jo man viss kārtībā.

Tad pēc kādām nedēļām, pie tās pašas skropstu meistarītes, aizbrauca uzreiz trīs meitenes, tai skaitā tā pati meitene, kurai bēdīgā pieredze ar skropstu pieaudzēšanu. Viņa un es arī tai skaitā, teicu, ka gan jau pati vainīga bija, kad skropstas nokrita..

Nu, tā..atkal stāsts.
Jau rakstā pieminētajai meitenei, ar pieaudzētajām skropstām izgāja līdzīgi, tāpat kā pirmajā pieaudzēšanas reizē..
Tikai pat šoreiz viņa ne raudāja, ne acis berzēja, tik no rīta pamodās ar pietūkušām, sarkanām acīm -kā golfa bumbiņas!! Un pieaudzētās skropstas visas pa nakti izkritušas! Kā sacīt jāsaka, pilns spilvens ar viņām!
Tātad,skropstām nē, kategoriski!!! Un tas ir gana bīstami acīm!!! :(
Otrai meitenei pēc pāris dienām, vienai acij nezināmu iemeslu pēc, vienkārši pašas pieaudzētās skropstas izkrita ārā.., un viss, otrai acij pati noņēma. Bez variantiem.
Trešā meitene, it kā bija apmierināta, bet uz profilaksi aizgāja pie sev zināmākas meistarītes un it kā viss labi, bet nu ir jau šķīrusies no pieaudzētajām skropstām, un lolo pati savas :))

Un es? Pa vidu, kā baltais zvirbulis!! :))

Jāpiemin, ka pieaudzējām ūdeļu skropstas.
Es personīgi 12 un 13 mm garas, bet tās meitenes 10-11 mm garas skropstas.
Bet tagad pirms vairāk kā nedēļas, kad biju uz profilaksi,  pieaudzēju arī es 10-11 mm garas skropstas. Un pirmais šoks, skropstu nav, īsas!!! :)) Redz, pieradumam ir spēks!!
Jo no dabas man skropstas ir garas, un vēl mūsdienu pagarinošās un kuplinošās skropstu tušas.., bet tagad secinu ir dabiskāk ar šo 10-11mm garumu!!

Kopšana:
Pieaudzētās skropstas neprasa kādas īpašas rūpes. Tās ir samērā izturīgas. Vienīgie ieteikumi ir neberzēt tās un neplūkāt, nelietot uz acs augšējā plakstiņa taukainus acu krēmus un uzmanīgi lietot kosmētikas noņemšanas līdzekļus. Apmēram arī viss.

Un personīgajai skropstu tušai, es saku vēl uz pāris nedēļām -čau :))

Bet google ir gana plaši izklāstīts viss par un ap skropstu pieaudzēšanu...

Smiekliņš:
Opis nesaprot, kam man pieaudzētie nagi, kam man skropstas, un kam man krāsot matus!?! :))
Katru mēnesi?!?
Viņa tekstiņš: "Vai, kā tu viņas baro!!!"
Domājot ar to, par naudas izteiksmi, kuru iztērēju pakalpojumiem :))

Bildēties man kaut kā netīk(citus, jā!!! :)), bet te nu bildes, kā izskatās personīgi man..


 Mīliet sevi!! Un esiet skaistas, gan dabiski, gan mākslīgi!!
Jo mēs esam tik dažādas un mūsu gaumes arīdzan!!!

6 komentāri:

 1. Smuki:)
  Meitenei varbūt alerģija pret ūdelēm? Man jau nu ar šis nederētu - periodiski asaro acis, pat bez nekā sveša un es to respektēju:)

  AtbildētDzēst
 2. Smuki:)
  Meitenei varbūt alerģija pret ūdelēm? Man jau nu ar šis nederētu - periodiski asaro acis, pat bez nekā sveša un es to respektēju:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, Sigita, tagad kad tu piemini varbūtējo alerģiju pret ūdeļu skropstām, es pilnībā aizdomājos par to. Iepriekš nemaz i ne. Un brīnos, kāpēc par tādu variantu nemaz neieminējās "skropstu meitene"? Tiešām nezināšu teikt, ka tur ir un bija.
   Šodien jau pārlasījos info i-netā par ūdeļu skropstām, gan dabiskajām, gan sintētiskajām, un paķēru līdzi arī info par zīda skropstām.. :))

   Dzēst
 3. Jāsaka kā ir - uz šo procedūru līdz šim esmu skatījusies ar diezgan lielu skepsi, galvenokārt tāpēc, ka pieaudzētās skropstas man parasti liekas tādas redzami mākslīgas. Tagad redzot Tavu bildi, secinu, ka es laikam vnk esmu ievērojusi tos sliktos piemērus, kad ir acīmredzami cik skropstas ir neīstas.
  Tev izskatās tiikkk ļoti, ļoti smuki, ka pilnīgi ar sev tādas gribētu :) Es gan pati nevaru, jo man ir alerģiskas acis ar visām no tām izejošajām sekām un regulāriem acu piliniem. Bet Tev tiešām ir tik forši uztaisīts, ka pilnīgi saprotu - ar no tik skaista skatiena negribētu atteikties un ietu uz atkārtotu profilaksi, lai atjaunotu ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies!
   Zinu, ka grūti nāksies šķirties no skropstām, bet iestājoties rudenim ar rudenim piedienošajiem laika apstākļiem, un kur vēl ziema, tad skropstas tiešām traucēs(es tā domāju sava prātā)..un man personīgi nebūs vairs tik aktuāli tas kā vasarā, ja acu krēma lietošanu vasarā "nošmaucu", tad ziemas periodā to nevaru atļauties... :))

   Dzēst
 4. Zini, kā es darīju, kad skropstu sezonas nēsāšanu pārtraucu?
  Ļoti vienkārši, atlikušās piecas-sešas skropstas, kas nekrita laukā pat pēc eļļiņas smērēšanas, es tām skropstām nogriezu garos galus, un tad viņas lēnu garu izkrita, pat nemanīju kā.
  Vienīgais, tā mākslīgā skropsta pēc nogriešanas tāda taisna paliek :), bet tas netraucē procesam.

  AtbildētDzēst