ceturtdiena, 2011. gada 29. decembris

Citādi Ziemassvētki.

  Tieši tā, jo tie tika aizvadīti kruīzā uz kuģa Silja Festival ceļā Rīga - Stokholma. Drauga pārsteigums un dāvana Ziemassvētkos, vislielākais jau dēlam Matīsam, jo viņš pirmo reizi uz kuģa pabija. Izbrīnījies par to, ka kuģis iekšpusē tiešām izskatās tāds, kā liela, liela māja ar liftu!!! un mazām "kabīnītēm" :)) (kajītēm), tikai atrodas uz ūdens!!

Šeit paši ceļotāji..


Bērniem bija gan Ziemassvētku vecītis, gan rūķis, gan Sniegbaltīte (tik izskatījās, ka tēvi vairāk priecājās) :)).. Bija atrakcijas, spēles, piparkūku "apgleznošana", katram pēc savas prasmes.. Bērniem Ziemassvētki abus vakarus!!!


No rīta uz Stokholmu prom..
Sadalījāmies divās grupās, vieni no mūsējiem bija nopirkuši ekskursiju, bet mēs četratā 6h tikām nostaigājām daudz km pa Stokholmas centru, līdz muzejiem, kuri bija slēgti :)), to apskate tika atlikta uz nākamo reizi...
Atpūtāmies, kaut gan lielā staigāšana tomēr lika par sevi manīt, tāāā sāpēja kājas vakarā!!:))
Gaidām savus "ekskursantus", kas piebiedrosies tagad pie mums, tikām atvelkam elpu..un aizdomājamies..ko nu kurš..Ieskrējuši Makdonaldā, virzāmies lēnām atpakaļceļā uz kuģi..
Pa ceļam satikti gan iemīlējušies pārīši, ..gan divi bezpajumtnieki, no kuriem otrs bija vairāk Ziemassvētkos iepriecināts, cilvēki viņam bija atnesuši, gan bulciņas un pat vīna pudeli, tā ka Priecīgus svētkus, un tuvu ostai vesela banānu māja!!!Un atkal atpakaļceļš līdz Rīgai ar laba laika pavadīšanu, deju, karaoke zālēs,bāros, ko un kā nu kurš vēlas.. Bija arī loterija abus vakarus ar labām balvām!!!

Bet nobeigumā pastāstīšu vēl ko.. Runājot, par ēšanu uz kuģa, mums bija savs koferis līdzi ar "paiku", pilnīgi pietika divām dienām,  jo patiesībā puika man tāds "mazēdājs", un ja godīgi, tad man uz kuģa abus vakarus bija slikta dūša, tā ka izēšanās bija otrajā plānā :))
Par pārējo..
Ne viens vien ir teicis, ka cilvēks ticis prom no mājas un vēl uz tādas vietas kā kuģa, prom no visu acīm, paliek par tādu kā uzdzīvotāju..  Tā kā es pašlaik esmu 100% atturībniece, tad man bija interesanti paskatīties kā cilvēki atpūšas,ko tur slēpt, alkohols lija straumēm!!! Bet, protams ne visi, bet lielākā daļa gan!!!  Ai, ko tur, tas taču bija Kruīza brauciens!!! 
Vēl kas iespiedās atmiņā.. Kad jau bijām laimīgi nokāpuši Rīgā no kuģa, cilvēki sāka izklīst, taksisti ķer ārzemniekus, bet trīs policisti šoferīšus.., tad es arī redzēju, kā puisim, ko kuģī redzēju diezgan "omulīgu" ar savu kompāniju, nācās vien šķirties no savas vadītāja apliecības, ar visām no tā izrietošajām sekām.. Kur prāts, es nezinu!!!
Bet mēs taisnā ceļā no Rīgas, devāmies apciemot savus tuviniekus otrajos Ziemassvētkos!!! Tā ka tikām arī pasēdēt pie svētku galda! 
Un es varen laimīga, kad esmu mājās, jo tie kas devās kruīza braucienā otro Ziemassvētku vakarā, piedzīvoja pamatīgu kuģa šūpošanos, jo jūrā plosījās vētra!!

Tai laikā es, mierīgi mājiņās malkoju karsto upeņu dzērienu, un priecājos par savādākajiem Ziemassvētkiem!!!


5 komentāri:

 1. Domāju, kur esi pazudusi?!? Skaidrs, atkal kur ceļo,apbrīnoju Tavu rakstīšanas stilu! Es arī teikšu, man tāāā :D patīk lasīt, jo tu raksti, ko redzi!
  Cik zinu, tad šausmīgi reklamēja, nu aizmirsu, kaut kādu citu Tallink kruīza kuģa braucienu, bet domāju izklaides ziņā ļoti līdzīgi, vienīgais, ko kura kuģa kompānija var atļauties uzaicināt no dziedošajiem utt. māksliniekiem.. Bet citādā ziņā atšķirības nekādas, man gan nav nācies kuģot, es priekšroku dodu, tā žviks un gaisā, un jo ātrāk mans mērķis sasniegts, jo labāk:D :D

  AtbildētDzēst
 2. Priecīgus pagājušos Ziemassvētkus un ar joni tuvojošos Jauno gadu!:)
  Ieva

  AtbildētDzēst
 3. Paldies!
  Nezinu, kur tas laiks paliek..
  Man jau arī tagad labāk patīk lidot, kaut gan baidos tāpat, uz kuģa, ja labi jūties, tad jau ir okei..

  Paldies! Jums tāpat laimīgi!!! :))

  AtbildētDzēst
 4. Patīk apraksts. Lasot tāda sajūta, ka pati atkal tur esmu bijusi,.. tiešām patiesi. ...........Vai tas ir īsts bezpajumtnieks?

  AtbildētDzēst
 5. :))..hmm, nebiju aizdomājusies.. man jau liekas, ka īsts bezpajumtnieks, bet nezinu, kā īsti ir..:))

  AtbildētDzēst