trešdiena, 2012. gada 14. marts

Nopelnītā balva- baseins.

Kad apnicīgais reizrēķins (pēc Matīsa vārdiem) kaut mazliet apskatīts un izskatīts, lai nebūtu tā ka pavasara brīvdienās mājās arī jāmācās un jāmācās, tad balviņa bija - Mālpils peldbaseins!! Bez stimula nu nekādīgi!!! Jo bez reizrēķina, vēl bija grāmata jāizlasa, un dabas mācībā par kādu putnu jāuzraksta 5 teikumi.. Vispirms melnrakstā, jo ja es pateiktu, ka var uzreiz rakstīt datorā ...:))  tāda melnraksta vispār nebūtu!!! :)) Tā jau puņķi un asaras vien` brīdi lija!!

Brālēns Gustavs arī ciemos, Matīss man prasa:"Kur, mamm, mēs varētu aizbraukt?"
Par baseinu..
Iepriekšējā dienā sazvanīju Mālpils sporta kompleksu un uzzināju apmēram kas un kā.  Pieteicos uz hidromasāžas vannu - vienkāršāk burbuļvannu, un baseins pa sevi.. Administratore ieteica braukt ap pusdienlaiku, jo es gribēju, lai ir mazāk citu apmeklētāju. Tā arī bija, no sākuma pieci-seši peldētgribētāji , beigās puikas vieni paši :))
Pusotra stunda izklaides man izmaksāja par abiem- 4,60ls Bet maniem otrklasniekam, un trešklasniekam, visvairāk patika lielais baseins!!
Mazais laikam par mazu, tur šad tad ieskrēja, burbuļvannā dzīšus dzinu  (vismaz lai sasildās):)), bet lielajā baseinā tika lekts, nirts un kā jau puikas!!       Skan tik nepārtraukti.. Matīss, skaties!! vai Gustav, skaties!! :))
..burbuļvanna..


..bērnu baseins..       Baseina dziļums 0,60 - 0,90m
..un lielais baseins..   Baseina celiņa garums 25m; un dziļums 1,65 - 1,90m
..un skat` opis arī burbuļvannā uz īsu brīdi.. mazdēls pārlaimīgs :))

Tā mums gāja.. Man kā mammai, tā pusotra stunda likās tik gara, es jau nevarēju sagaidīt, kad es viņus dabūšu laukā, jo ātrāk ni un ni, sevišķi manējo puiku.., lūpas zilas vai metas.. :))
Līdzi mums bija savi dvieļi, čības(palika tā arī mašīnā:)), un pēc būtības arī cepurītes jāiegādājas, jo iedotās viņiem ik pa laikam no galvas pazuda, par lielu vai mazu, nezinu, bet krita nost.. Un maniem ņurkotājiem, vajag kārtīgas brilles, tas arī.

Un kā pieklājas, pēc sportiskām aktivitātēm, vienmēr saldāks miegs!!Sportisku nedēļu it visiem!!!

7 komentāri:

 1. Super! Mālpils - mūsu nākamais plunču mērķis - un forša doma - pa dienu laist!
  Guļambilža labā! :D

  AtbildētDzēst
 2. Hmm.. kāpēc tajā baseinā tik mazcilvēku? Bet Saules pieliets baseins = Patiesi kārdinoši, jo reti,kur basein telpās ir tik plaši un caurredzami logi..

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. :))
   Biju pašā dienās vidū..
   Kad administratorei pajautāju, vai es drīkstu izmantot fotoaparātu, atbilde bija jā, bet tikai savējos, lai citiem apmeklētājiem nav kādas pretenzijas pret to.
   Tā es bildēju tik puikas, un, ja kāds cits baseina apmeklētājs tika kadrā, tās bildes vnk neizmantoju.
   Bet baseins tiešām ir gaišs, kā tu saki, saules pieliets!!!

   Dzēst
 3. Patiešam super!Puikām jau lieli prieki,kur vel tāda izklaide.Zinu ka abiem patīk peldēt,kamēr lupas nav zilas ,no ūdens jau āra nelīdīs.Un kad izlīdīs pasildīties ,tad pat nepaies piecas minūtes ka jau abi būs atpakaļ,ūdeni.
  Tādi jau nu abi ir,jautrīši.
  Paldies ka aizvedi!

  AtbildētDzēst
 4. Man arī patīk Mālpils peldbaseins un trenažieru zāle, bet hidromasāžas vannā man ūdens liekas tik hlorēts, ka man tā smaka pat krīt uz nerviem. Kā Jums likās?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, tas gan.., burbuļvannā tik tiešām ūdens ir ļoti hlorēts. Puikas jau arī vispirms :)) rauca degunus, ka baigi smirdot :)) Bet domāju, tā tam ir jābūt, rūpējoties par ūdens dezinfekciju. Nezinu, iemetot acis google, atbildes ir ļoti daudz, kāpēc tā dara, un kā darīt.
   Saprotu, ka konkrēti šai vietā lietotais līdzeklis, tāds ir ar asu smaku, jo izvēle plaša, man inetā izmeta veselas lapu lapas ar visādiem dezinfekcijas līdzekļiem gan uz hlora, gan bez hlora bāzes.. :))

   Dzēst