otrdiena, 2014. gada 18. novembris

18.novembris

Savdabīgi neierasts sveiciens Latvijai dzimšanas dienā no rudens roņa Vidzemes augstienē!!!
Mēs tavi iedzīvotāji esam tikpat stipri, kā Tu savos 96 !!!

Šogad peldos jau trīs dienas ilgāk kā pagājušo gadu... JĒĒĒĒĒ!
Līdz ziemas ronim man vēl tāls ceļš ejams, varbūt, kad Latvijai būs 100. gadu jubileja, es būšu arī izaugusi savā apņēmībā!!!
Veselību, ticību, dzīves prieku, mums tās iedzīvotajiem!!!
 Laimīgi!!!

5 komentāri:

 1. Brrr!!!
  Inese, manās acīs Tu jau esi ziemas roniene:)

  AtbildētDzēst
 2. Es davilku tikai līdz septembra beigām, kad peldēju Liepājas jūrmalā mmm viļņi ...vējš... fanatastiski bija:), un nedēļu vēlāk tikai biki pabradājot jūrās līci, saslimu, tā mana peldsezonā beidzās. Bet Tu gan ESI ritīgs roni ! Sazin vai pienāks tāda diena, kad es vēl novembrī peldēšu.

  AtbildētDzēst
 3. Paldies,Sigita un Vi!!
  Vi, es arī okt. sākumā saslimu, pēc "zāļu tūres", atpakaļ ūdenī iekšā, ķermenis nošokēts un tālāk jau tā rūdīšanās (pār kreiso plecu ptu ptu ptu) slīd kā pa diedziņu..:)
  Un peldēšos līdz ūdeņi aizsals šogad, pērn 15.nov. beidzu peldēt.
  Vakar opis uz dīķi skrēja:) pakaļ ar fotoaparātu pat!!

  AtbildētDzēst
 4. Pozitīvs raksts! Kā jau vairums.... , Mums šeit Rīgā - Linezerā... ar ir pāris roņi, kuri peldas.. un cērt alinģus. Apņēmība milzīga. Un vēl Rīgas vidū. Un ceru, ka Tevi Tavi vīriešcilvēki apkārt atbalstīs ar alinģu ciršanu:) un varēsi visu ziemu peldēt! Malacis!! Forši! 100%

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Kristīn!
   Es jau ceru, ar savu pieredzi, vēl kādu iedvesmot!! :))
   Jo uz roņiem TV, presē, sociālos tīklos skatījos ar apbrīnu, manā prātā tā rūdīšanās kaut kā "iesēdās", tad viņa tur fantāziju līmenī padzīvojās:), un pēc diviem gadiem realizējās!! :)
   Viens gan, ar ālinģa ciršanu un uzturēšanu kārtībā, jācīnās būs vien pašai, uz to jau parakstījos pašā sākumā, diemžēl..

   Dzēst